Wakacje czas zacząć… Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Nadszedł ten upragniony przez uczniów czas. Wakacje to czas zabawy i błogiego leniuchowania. Tegoroczne wakacje rozpoczynamy od zwiedzania Warszawy.

Firma MM Prime TFI i Gerda Broker zorganizowała dla nas wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium w Warszawie, która odbyła się w dn. 28 czerwca 2016r.

Podczas wycieczki zwiedzaliśmy wystawę oraz oglądaliśmy seans 3D w Planetarium pt.: „Jesteśmy Kosmitami”.  Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się wystawa „Majsternia”, gdzie każdy mógł samodzielnie podjąć wyzwanie inżynieryjne, naukowe lub logiczne, mając do dyspozycji przedmioty codziennego użytku – spinacze, słomki, papier. Równie duże emocje wzbudził seans 3D, byliśmy zafascynowani obrazami wszechświata, zdobyliśmy nową wiedzę.

Wycieczka do Centrum Kopernik w Warszawie zapisała się w naszej pamięci, stanowiąc inspirację do dalszych poszukiwań i eksperymentów naukowych.

Składamy serdeczne podziękowania Firmie MM Prime TFI i Gerda Broker za wspaniałą wycieczkę, dzięki której przeżyliśmy niezapomniane chwile.