Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Wiesława Sołtysika prezesa Gminnej Spółdzielni z Żelazkowa oraz pana Donata Odorczyka Przewodniczącego Rady Nadzorczej za przekazanie darowizny rzeczowej w postaci artykułów gospodarstwa domowego oraz odzieży dziecięcej dla naszych wychowanków. Gorące podziękowania składamy również na ręce pana Artura Szymczaka – Dyrektora Urzędu Pracy w Kaliszu, który…

Czytaj więcej

Z wizytą w Stajni Krzyżówki

Znawcy twierdzą, że są tylko trzy najpiękniejsze rzeczy na świecie: kobieta w tańcu, koń w galopie i żaglowiec pod pełnymi żaglami. Gdybyśmy jednak zapytali dzieci, bez wątpienia na samej górze podium znalazłby się koń! Które dzieci nie kochają koni?

Czytaj więcej

Mikołajkowy Off Road

Jak wiadomo mali chłopcy kochają samochodziki, a jak się okazuje, kiedy dorosną, wcale im to nie przechodzi. To właśnie dlatego wielu mężczyzn tak bardzo lubi samochody, a marzeniem jest posiadanie samochodu terenowego. 

Czytaj więcej

Boskie Wakacje

W ostatnim tygodniu tegorocznych wakacji dzieci z Domu Dziecka miały okazję do wypoczynku w Mrówkach nad Jeziorem Wilczyńskim. Obóz zorganizowany przez Parafię z Liskowa i firmę Sun Sport nosił nazwę „Boskie Wakacje”.

Czytaj więcej